Θέσεις εργασίας: Merchandisers

Η Βιομηχανική και Πτηνοτροφική Επιχείρηση Αγγελάκης Α.Ε. με έδρα τη Χαλκίδα ζητεί: MERCHANDISERS (για την περιοχή Αττικής).

Ενδεικτικά Προσόντα:

• Τουλάχιστον απόφοιτος Λυκείου
• Απαραίτητη η γνώση μιας ξένης γλώσσας σε ικανοποιητικό βαθμό
• Διάθεση για έντονη εργασία μέσα στα πλαίσια ενός εξαιρετικά απαιτητικού περιβάλλοντος
• Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
• Πολύ καλή γνώση του λεκανοπεδίου Αττικής
• Ηλικία έως 35 ετών
• Ερασιτεχνικό δίπλωμα οδήγησης, κάτοχος δικύκλου

Αρμοδιότητες:

• Έρχεται σε καθημερινή επαφή με το πελατολόγιό του (μεγάλες αλυσίδες SM)
• Καταγράφει προβλήματα, παρατηρήσεις σχετικά με την παραλαβή των προϊόντων από τους πελάτες και αναφέρεται στο Δ/ντή Πωλήσεων.
• Επιβλέπει, καταγράφει την πορεία της προώθησης των προϊόντων στα καταστήματα της αρμοδιότητάς του και φροντίζει για την αύξηση των ποσοτήτων.
• Ενημερώνει για τα νέα προϊόντα τους υπάρχοντες πελάτες και προχωρά στην διεύρυνση του πελατολογίου, όταν κρίνεται απαραίτητο.
• Οργανώνει, ελέγχει και αξιολογεί τις προωθητικές ενέργειες για την διαφήμιση των προϊόντων.

Η εταιρεία προσφέρει:

• Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογα με τις ικανότητες
• Δυνατότητες εξέλιξης

Εάν η δημιουργική εργασία μέσα στα πλαίσια μιας ταχύτατα αναπτυσσόμενης επιχείρησης αποτελεί για σας επαγγελματική πρόκληση, τότε στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα υπόψιν Δ/νσης Ανθρωπίνων Πόρων στη διεύθυνση: e-mail: hr@aggelakis.gr και Fax:2221 0 42010